Наукова спадщина географів – новий навчально-методичний посібник!
🔍 Посібник містить ігри, завдання та технології, що допоможуть зробити уроки географії цікавими та ефективними. Він спрямований на популяризацію української науки, розвиток пізнавального інтересу учнів та формування географічної культури.
👩🏫 Для кого?
🔹 Вчителів географії
🔹 Студентів педагогічних спеціальностей
🔹 Педагогів позашкільної освіти
🔹 Всіх, хто цікавиться науковою спадщиною географів
📖 Автор: Логінова А. О.
🏛 Видано у Києві (Педагогічна думка, 2024)
📄 99 сторінок
📌 Приєднуйтесь до каналу Pakhomova_Education (https://t.me/pakhomovaeducation), щоб отримувати більше корисних матеріалів та актуальної інформації для освітян. #Географія #Освіта #Методика #НауковаСпадщина
Наукова спадщина географів: навчально-методичний посібник
Навчально-методичний посібник «Наукова спадщина географів» містить комплекс ігор, завдань, технологій для ефективної організації навчання.
ГРАФІК засідань професійних спільнот педагогічних працівників у
січні 2025 року
.png)
.png)
Визначено, яким буде сертифікаційний тест для вчителів історії. Перейти на сайт.
Для вчителів історії
🇺🇦 Многогрішний, Дорошенко, Самойлович, Мазепа, Хмельницький-молодший… Запам’ятати й розрізняти українських гетьманів хоча б періоду Руїни – завдання з декількома зірочками. А скільки було кошових отаманів, ватажків повстань… І всіх треба знати!
🤔 Чи є вихід із ситуації “завчив-здав-забув”?
🤔 Як допомогти учням розібратися і запам’ятати історичних осіб так, щоб усі факти не вилетіли з голови після найближчої контрольної?
🤔 Які формати є ефективними, а які більше не працюють?
Своїм досвідом та спостереженнями з “Новою українською школою” поділилися вчительки історії Ольга Безгодкова, Марія Воротило та Ната Чорна.
Зберігайте поради, використовуйте та діліться з колегами ⬇️
Педагогічним працівникам ЗДО. Матеріали вебсемінару за темою «Організація та підтримка безпечного освітнього простору» в межах методичного коворкінгу «Забезпечення розвитку дітей дошкільного віку в умовах дистанційної освіти». Завантажити
Про підсумки серпневої педагогічної декади «Актуальні питання 2023/2024 н.р. Подолання освітніх втрат і розривів»
Відповідно до плану серпневої педагогічної декади «Актуальні питання 2023/2024 н.р. Подолання освітніх втрат і розривів» КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» протягом 21.08. – 28.08.2023 проведено загальну панель та сесії для різних категорій педагогічних працівників області (у форматі Zoom – конференції). Під час методичних заходів розглядалися актуальні питання подолання освітніх втрат та розривів, організації освітнього процесу в 2023/2024 навчальному році.
Діагностувальні роботи з математики 3-4 класи
Про викладання інформатики, організацію освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання у 2023/2024 н.р.
МЕТОДИЧНІ НАСТАНОВИ ЩОДО ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ У 2023/2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ
Вітаємо, шановні колеги та колежанки!
Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує, що 19-20 серпня 2023 року відбудеться Всеукраїнський очно-дистанційний семінар-практикум «Skills camp» для вчителів фізичної культури та 25 серпня 2023 року - Всеукраїнський семінар-практикум щодо розвитку фізичної культури та спортивної підготовки серед учнівської молоді. Запрошуємо до участі у заходах. Деталі у прикріплених файлах. Завантажити